| alabalaportocalala a întrebat:

am vazut astazi pe Utv clipul cantaretei Adele-someone like you dar era un rmx! poate cineva va rog sa-mi dea un link cu rmx-ul acel cantec? multumesc!

6 răspunsuri:
| ImMoW9 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_hsesRUaFAE,,, mie imi place si asta cu toate ca nu prea ascult genul, dar imi place vocea ei, e minunata ...Bafta

| alabalaportocalala explică (pentru ImMoW9):

Nu este asta melodia! pe asta am gasit-o si eu! ma rog...da si mie la fel! imi place foarte mult mesajul si voceae ei!winking

| Nynush a răspuns:

Si eu o caut de o saptamana crying

| Theodor84 a răspuns (pentru Nynush):

Cred ca am acest remix..nu stiu cum sa impartasesc melodia cu voi.

| Theodor84 a răspuns:

Poftiti, serviti. Sper ca asta sa fie melodia. Va rog confirmati https://www.dropbox.com/......-remix.mp3