| paulmicutz a întrebat:

As dori si eu o explicatie adica ce semnificatie au versurile din melodia Florin Chilian - Zece.

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ascultă-le cu atenție.
Este o melodie dedicată pentru bărbații atenți și îndrăgostiți, cei care nu ar vedea ziua de mâine fără femeia lor, femeia lor fiind pentru ei cea mai frumoasă din lume.

Și pentru noi, ca și femei...de parcă n-i se face pielea de găină când o ascultăm...

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

De aceea a bătut-o pe nevastăsa laughing
Da așa este...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Sper că nu e adevărat... chiar dacă mereu voi asculta piesa.
Chiar și acum, din vina lui PAUL.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Http://www.agentia.org/......-2561.html

Ana Maria Georgescu - fosta iubita a lui Florin Chilian - a acceptat sa povesteasca despre violentele la care a fost supusa pe timpul relatiei sale cu Chilian.

Prezenta in platoul emisiunii Happy Hour de la Pro TV, Ana Maria a declarat ca Florin Chilian a batut-o in nenumarate randuri si ca in seara in care a provocat accidentul de la Cluj (acum patru ani) - in urma caruia a fost condamnat la un an si zece luni de inchisoare cu suspendare - a crezut ca artistul o va omori.

"La un moment dat aveam impresia ca nu mai aveam cum sa scap. Mi-a fost frica ca o sa mor. Nu mai era nimic in ochii lui, doar ura si furie. As fi tinut lucrurile astea pentru mine daca nu trebuia sa ajung la proces", a declarat Ana Maria la Happy Hour. (S.G.)

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Nu știam nimic despre asta.
Ești dobitoc ca să compui asemenea versuri sau nebun?
Ce vină avea femeia aia? Indiferent de ce a făcut, deoarece iubirea o cânți zi de zi, dorul și neliniștea din suflet care te macină... fără a te gândi la ce putea să fie... iar el a ajuns la asemenea fapte, rușine Florin, mereu l-am ascultat cu drag.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Vorba aia, de la vorbe la fapte e cale lungă...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Să fie sănătos acum...