| TheDarkVampire a întrebat:

Azi am auzit o melodie la radio. Era ceva de genul "Som quiero bailar, som quiero bailar" sau "Yo quiero bailar, yo quiero bailar"(Nu am inteles prea bine), era cantata de un baiat, era ritmata si era in spaniola sau portugheza. Imi spuneti va rog cum se numeste melodia si cine o canta? Funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Esti sigur/a ca era de un baiat? pentru ca eu am gasit doar asta http://www.youtube.com/watch?v=LVRSZDX2ncQ

| TheDarkVampire explică (pentru jj95):

Da, de un baiat, cu vocea aproape de cea a lui Lucenzo, dar nu era "Lucenzo - Baila Morena", nu stiu daca refrenul se numea asa cum am scris, asa era un vers din melodie.