| Da660 a întrebat:

Caut o melodie in spaniola din 2015 parca este.
Fata care cânta e creată si blonda, are 18 ani si nu știu cun se numește melodia.
Videoclipul începe cu vreo câteva fete dansând in jurul cântăreței.
Daca știți să-mi Spune-ți, va rog

6 răspunsuri:
| Luizaaa a răspuns:

Eu ascult multe melodii in spaniola, dar nu stiu la care te referi. Nu stii nici cum o cheama pe artista?

| Da660 explică (pentru Luizaaa):

Nu stiu cum o cheama...
Am vazut melodia acum ceva vreme si nu mai stiu.
A mers si la Neata cu Razvan si Dani, are 18 ani parca...
in videoclip are parul cret asa umflat si blond
Parca e filmat intr-o gara sau ceva de genu'

| Luizaaa a răspuns (pentru Da660):

Ma gandeam la alta melodie. Sincer nu stiu la care te referi. Nu stii nici versuri sau refrenul sa caut cuvinte cheie? Eu asa fac cand caut o melodie.

| Da660 explică (pentru Luizaaa):

Mi-o mi-o mi-o me muero mi Amor si no estas
Atât îmi aduc amine, nu știu daca am scris corect

| Luizaaa a răspuns:

Poate te referi la NATALIA OREIRO-ME MUERO DE AMOR.Eu doar pe asta o stiu, am cautat si pe net si doar asta mi-o da

| Da660 explică (pentru Luizaaa):

Am găsit-o, se numește Theo Rosse - Awella.
Mersi oricum