| Dany012 a întrebat:

Cine poate sa imi faca o lista de muzica hituri/muzica cunoscuta FARA MANELE!~o lista mai mare as vrea sa pun niste melodii pe mp3 mai am spatiu estimat la 400 mb...Cine poate face o lista cu melodiiwinking.Dau Funda si vot!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| NIRVANA21 a răspuns:

Fii atent cum faci iti iei programu bear share si dawlandezi tu melodiile tale preferate poti dawlanda video si muzica este fenomenal asa am facut eu si aproape am umplut mp4-ul

| Dany012 explică (pentru NIRVANA21):

Am youtube free downloader