| twilight4love a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama aceea cu cosmote spiridusul cand fata aia vorbeste la telefon cu tatal ei dar ea credea ca e spiridusul. Cine stie ii dau FUNDA+VOT.Va roog din tot sufletul meu sa imi spuneti. Va rog sa aveti inima si sa imi spuneti pentru ca veti fi rasplatiti. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Lumino The Dentists - Love Your Smile
http://www.youtube.com/watch?v=4h2oxmMKlMU

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cat exista categoria Muzica, intrebarea ta e irelevanta aici.
Reposteaza.
Aici, postarea ta va fi raportata si stearsa.

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Si eu o caut dar sigur este Mika...desi nu am gasit nimic de genu