| xToTheZx a întrebat:

Dați-mi vă rog niște melodii rap. Care îmi dă cele mai multe melodii care îmi plac, fundă.

Răspuns Câştigător
| Ryesen a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lCqG1Itnz8s

http://www.youtube.com/watch?v=ExrD-41DlRg

http://www.youtube.com/watch?v=CuHHT5uXfTY
(Stiu ca se aude nasol. Nu am gasit alta varianta. )

Sper sa iti placa :));;)

10 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

*Nane-Definitia unui mixtape
*Nane-Nu le pasa
*B.U.G. Mafia - 5000 de zile
*Deliric 1 - "Linii de tramvai" feat. DOC
*B.U.G. Mafia - Cand Trandafirii Mor (feat. Lucian Colareza)
*Paraziţii - Arde
*B.U.G. Mafia - Strazile (feat. Mario)
*Spike - REALITATE
*MGK - Wild Boy ft. Waka Flocka Flame
*AK47 - Soulja Boy
*DJ KHALED, AKON & TI "We Takin' Over"
*Nelly - Just A Dream
*Akon - Smack That ft. Eminem
*Soulja Boy Tell'em - Yahhh!
*The Game - My Life ft. Lil Wayne
*Sisu si Puya-fa ce trebuie sa faci
*Sisu & Puya - Misca-te
*Mai Vrei SISU & PUYA
*Puya - Nimic nu e nou (official video)
*Eazy-E ft. 2Pac, The Game - How We Do ReMiX
*Bob Marley ft Notorious B. I. G & 2Pac & dr. dre & lil wayne & eminem - Hold Ya Head (Remix)
*Soulja Boy - Speakers Going Hammer
*Chris Brown - Kiss Kiss
*BAD BOYS - BOB MARLEY
*Sisu si Puya - Foame de bani
*MC Hammer - U Can't Touch This
*Grasu XXL feat. Mario - Elegant
*DOC feat. Chronic - Rapcapitulare
*Spike - Scandal
*Eminem - Without Me
*Snoop Dogg - Drop It Like It's Hot ft. Pharrell Williams
*50 Cent - Just A Lil Bit
*50 Cent - In Da Club
*Lil Wayne - Lollipop ft. Static
*Soulja Boy Tell'em - Crank That (Soulja Boy)
*Wiz Khalifa - Black And Yellow
*Chris Brown - Look At Me Now ft. Lil Wayne, Busta Rhymes

| xToTheZx explică (pentru MrAngelus):

1 Fara artisti Romani
2 Stiu toate melodiile.

| MrAngelus a răspuns (pentru xToTheZx):

Ba frustratule, raspunsul castigator (care a fost dat de tine) are melodii in engleza, iar una dintre melodii e si la raspunsul meu, da ma rog, nu mor dupa o funda de nici 2 lei.

O sa fii suspendat fraiere.

| xToTheZx explică (pentru MrAngelus):

Cica spspendat raised eyebrows Daca nu iti dau funda o sa fiu suspendat. ciudat, n-am auzit de asa ceva. Te-am facut fraier cumva? te-am jignit? Nu cred ca vrei ca sa te jignesc si eu pentru ca sa o chemi si pe mama ta la pc si o sa plangeti impreuna.

| MrAngelus a răspuns (pentru xToTheZx):

Tot tu ai dat raspunsul si tot tu l-ai ales castigator. TI-ai facut 2 conturi!

| xToTheZx explică (pentru MrAngelus):

Vreau dovada.

| MrAngelus a răspuns (pentru xToTheZx):

Nu e culmea ca 8 raspunsuri castigatoare din 10 ale lui Ryesen (adica tu) sunt numai la intrebarile tale? Si in plus, la avatar aveti imagini din acelasi domeniu: anime/manga.

| xToTheZx explică (pentru MrAngelus):

Nu doar eu cunosc acest site. Si daca zici ca Ryesen e contul meu. Atunci de ce nu imi dau funde pe asta? ca vad ca Ryesen are vreo 10-11 funde. Stii ce? Poti sa crezi ca e contul meu. Ma doare fix acolo, dar daca ma gandesc mai bine, nici acolo. Ce-mi pasa ce crede un copil. Crezi ce vrei. Pa!