| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

De curand am ascultat o melodia foarte draguta... melodia suna cam asa :
Tu stii prea bine ca iubirea departe nu tine, dar tu stii ca mi-e sete de tine crede-ma esti a mea... am retinut doar atata

Cine stie cum se numeste melodia si de cine este cantata primeste funda... ( daca este posibil si un link de youtube ar fi bun ) multumesc!

Răspuns Câştigător
| yloveyou1 a răspuns:

Alb-negru - sete de tine http://www.youtube.com/watch?v=c1muJ0Or7a8

| anonim_4396 explică (pentru yloveyou1):

Multumes asta ee :X:X:

3 răspunsuri:
| eddaa a răspuns:

Alb Negru feat. Ralflo & Rares - Mi-e sete de tine