| Sparkts a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva trupe rock bestiale? puppy dog eyes

DAU fundita >:.

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Get scared;
The thousand foot crunch;
There for tomorrow;
Disturbed;
Linking parca;
Black Veil Brides;
Tokyo Hotel;
Escape the fate;
Snow white's poison bite;
Papercut massacre;
Halestorm;
Icon for Hire;
Evanescence;
Paramore.

Asta este tot ce ascult eu. Sper sa iti placa.

| đɾεαmεɾ a răspuns (pentru đɾεαmεɾ):

Linkin parca*

| Sparkts explică (pentru đɾεαmεɾ):

Vrei sa spui "Linkin Park ", nu?winking

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence, Trooper, Truda, Rammstein, Metallica, Megadeth, Dimmu Borgir, Vama veche, Flyleaf, Nightwish

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin "bestiale", dar poftim...
http://www.youtube.com/watch?v=9ziAsMTs9sg

| Sparkts explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Nici chiar asa laughingwinking.

| Neberius13 a răspuns (pentru Sparkts):

Cum adică nici chiar aşa, wintersun sunt o trupă chiar foarte bună...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neberius13):

Wintersun e nașpa, bvb îs bestiali laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Sparkts):

Inteleg,nu poti percepe sunetele de inalta calitate si complexitate.Nu-i nimic, in alta viata poate...

| Crucified a răspuns:

Led Zeppelin. Puteam să-ţi dau o tonă, dar la ce căcaturi asculţi, chiar nu meriţi. Rămâi la jegurile tale cu tokyo hotel.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Trupele mele rock favorite sunt:
Linkin parck, Escape the fate si Skillet.
Te pup, pa pa! :*

| CristinaValentina a răspuns:

Daca vrei sa asculti rock adevarat, lasa Black Veil Brides si Asking Alexandria, si ia Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Eagles, Whitesnake, Scorpions, Queen, Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, AC/DC, Aerosmith, Pearl Jam, The Offspring, Eric Clapton, Thin Lizzy, The Rolling Stones, Beatles, SOAD

| Sparkts explică (pentru CristinaValentina):

Sincer,nu prea imi plac astea.

| mykymykyutza a răspuns:

Vita de vie

| GreenEyes01 a răspuns:

Buna uite aici : http://www.metalhead.ro/......-aid118842 sper ca am putut fi de folos! Fundita?