| AestheticPerf a întrebat:

Imi trebuie o pereche de casti DJ, tip Headphones, din alea care se pun peste cap, nu din alea care se baga in urechi, stiti voi, si as vrea sa imi recomandati ceva, gen sa aiba buretele ala mai mare, nu e obligatoriu sa fie profesionale, pretul sa nu treaca peste 500 de ron, ok poate sa treaca, dar nu mult, poate putin asa. FUNDA!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Eu iti recomand niste Sennheiser, am avut ocazia sa le testez ceva timp si se aud senzational, calitatea sunetului este foarte buna si au un bass foarte profund.

http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/hd-518/

Daca poti sa treci peste buget asta e recomandarea mea.