| CarBBoN a întrebat:

Incerc de ceva vreme sa caut o melodie un pic mai veche... De prin 2010-2012. Este cantata de un baiat iar melodia a fost folosita la reclamele Orange in 2011 sau 2012, nu mai stiu exact. Melodia am auzit-o recent la radio. Este o melodie vesela, care-ti da un sentiment de fericire si te relaxeaza. Faza este ca nu stiu numele melodiei. La un moment dat, in versuri spune " thu thu thu thu thu Thu " iar dupa aceea, instrumentalul se opreste timp de o secunda, iar cantaretul incepe sa vorbeasca destul de incet si rapid, cu pauze scurte.
Daca nu stiti ce melodie este, stiti cumva o cale s-o gasesc?

Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| UnPisic a răspuns:

Nu prea cred ca e asta, dar eu iti dau oricum: https://www.youtube.com/watch?v=nT1KhQEvJy0
(mai bine decat nimic...nu? Iar daca nu e asta, imi pare rau, si iti urez succes in continuare sa o gasesti ^^)