| raisamarin12345 a întrebat:

mam plictisit si vreau sa ascult muzica va rog datimi idei sa aud si alte melodi. Dau funda. kiss

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Daca vrei sa nu te mai plictisesti asculta muzica facuta pana la inceputul anilor 2000.In ziua de astazi se produce foarte putina muzica de calitate.Am vreo 10-12 gb de muzica selectata incepand cu anii 60 pana in 2000 interval cand se facea muzica adevarata, din diverse genuri de muzica si oricat de mult le ascult nu ma pot plictisi, pentru ca ceea ce iti place cu adevarat trebuie sa fie de calitate si nu te poate plictisi niciodata.Indiferent cat de veche este o melodie conteaza calitatea.Muzica romaneasca nu imi place indiferent de gen si in ce limba este cantata.Asculta muzica cat mai variata si de calitate si nu te vei plictisi niciodata.Succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......X3PPuF_yOE