| ÎngerCretin a întrebat:

Odata, pe Diva, am vazut un film cu majorete... (am prins doar o parte) cu o fata care a fost intr-o echipa si s-a mutat la alta. La sfarsit au facut un concurs iar cealalta echipa ( in care s-a mutat acea fata) au castigat. In acel concurs juriza si Rihanna. Dupa ce s-a terminat, a dat o melodie in car nu stiu cine canta. (cred ca Rihanna) O parte din versuri erau cam asa : one by one. two by two. (dupa aceasta fraza erau propozitii care se terminau in "an")
Cine imi zice numele melodiei de la sfarsit are Funda.
P.S. Scuza-ti exprimarea mea.

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Ahh scuze, Melodia este
Hej Mr.DJ. -RIHANNA
http://www.youtube.com/watch?v=mXEqgxtU47I&feature=related

3 răspunsuri:
| ngerCretin explică (pentru Gaabi32):

Ai inteles ce am spus? Vreau numele melodiei de la sfarsit. Nu filmul.