| TooNight a întrebat:

Skrillex este o trupa de dubstep sau rock? Ce gen este? Dau Funda!:*

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Pai, nu este o trupa, este o singura persoana, mai exact, o persoana producatoare de muzica dubstep.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Skrillex

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Skrillex este o persoana - dubstep, dar exista si o trupa, se numeste Skillet - rock.

| Forevăr a răspuns:

Skrillez este o persoana care produce muzica dubstep happy

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Dubstep, exista o trupa numita Skillet care canta un "rock" de rahat.

| RichardCezar a răspuns:

Cum sa fie rock? Nu ai mai ascultat niciodata rock ca sa vezi cat poate sa fie de diferit? E o diferenta de la cer la pamant.

| TooNight explică (pentru RichardCezar):

Da,am incurcat Skrillex cu Skillet.Scuzehappy

| MicutzaaPooh a răspuns:

Dubstep cred ca e thinking

| vagabontmicut a răspuns:

Salut.Skrillex este intr-o trupa mai bine zis face parte dintr-o grupa mai mare in care sunt numai baieti cu remix primul in top este Zedd iar skrillex este al 5-lea el face parte din trupa O.W.S.L.A
http://www.owsla.com/artists/
Sper ca te-am ajutat