| Skydro a întrebat:

tocmai mi-am cumparat o chitara si nu stiu cum sa o acordez asa ca va rog cine stie sa imi dea niste sfaturi de asemenea daca stiti dati-mi si niste tutoriale si programe de acordat chitara pe telefon sau calculator am auzit ca sunt.

Răspuns Câştigător
| Mechanix a răspuns:

Cuată pe net programe de acordaj, sau uite aplicația asta pe Android, e foarte bună: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovelin.guitartuna

1 răspuns:
| Sieb a răspuns:

îţi recomand tutorialele de pe youtube ale lui gabi crăciun şi pentru acordat eu personal nu prea m-am chinuit ci am cumpărat un acordor