| Alin0001 a întrebat:

Va rog dati-mi niste melodii bune de ascultata in microbuz! Plec in excursie in doua zile si vreau niste melodii energice, care sa destinda atmosfera! Si romanesti si internationale!

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Roberto Bellarosa - Je Crois
Robin Stjernberg - Body Language
Big Bang - Bad Boy
Ulrik Munther - Nån Gång
Samir & Viktor - Groupie
Ace Wilder - Busy Doin Nothin
Sean Banan - Copacabanana (bine, asta chiar e prostescwinking )
One Republic - Counting Stars
Katy Perry - This Is How We Do
One Direction - Best Song Ever
Marius Moga - Pe Barba Mea
Smiley - Nemuritori
Ti-am scris cateva din melodiile mele preferate, nu garantez ca o sa-ti placa toate ca na, cu totii avem pareri diferite.Dar garantez ca macar 1 sau 2 melodii de mai sus o sa-ti placa.winking
P.S. Astept parerile tale despre melodii.
Fundita?

| Alin0001 explică (pentru Park1Suin):

Unele nu le cunosc, dar majoritatea sunt dragute, mersi tongue

2 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Mi-am mai amintit un cantec : Mans Zelmerlow - Heroes