| IvanAdrian1999 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi creez un canal de Youtube pentru muzica ( gen trap nation) dar nu stiu de unde sa fac rost de melodii... daca as ruga celelalte canale, comentariile mele ar fi interpretate ca spam si nu-i bine, iar daca ii intreb in comentarii nu-mi raspund sad. Deci cine ma ajuta arre funda de la mine! Va rog chiar am nevoie urgent de melodii! Multumesc anticipat! (scuze daca am gresit categoria )

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Trap Nation ia melodii underground, d-abia cunoscute si le mixeaza.
Daca vrei sa faci ceva asemanator, va trebui sa iti cauti tu piesele pentru a fi original.

| IvanAdrian1999 explică (pentru Mihaelablabla):

Multumesc! O sa incerc!

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Ce program folosesc sa le mixeze?

| Mihaelablabla a răspuns (pentru BlackRose03):

Pe langa program-pe care nu il stiu-au si placute speciale pentru asta.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Mersi happy

| Mimo2 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Se vede ca le ai cu trap-ul...
macar ai citit descrierea canalului?

7 răspunsuri:
| A02Sniper a răspuns:

Ce o sa faci tu se numeste copyright ceea ce va duce la inchiderea contului tau de Youtube.
Pentru ca nu e content propriu/original.

| IvanAdrian1999 explică (pentru A02Sniper):

Stiu dar o sa folosesc melodii fara copyright
la inceput!