| unefillefrançaise a întrebat:

happy Va place Justin Bieber?hee hee Intreb si eu ca fapt divers, sper ca nu va deranjeaza intrebarea happy

Răspuns Câştigător
| poechce a răspuns:

Am o părere foarte OK despre el.
Este un băiat foarte frumos din punctul meu de vedere, are o voce excepţională şi un talent. numai zic.
. nu înţeleg de ce mulţi comentează. Frate, nu-ţi place? Atunci du-te şi ascultă ce muzică-ţi place ţie şi numai comenta pe seama altora. Dacă cei ce-l plac pe Justin ar veni să vă jignească vouă artiştii preferaţi aţi face gură. Aşa că shh ' gura mică şi vedeţi-vă de treaba voastră!

xoxo!

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu ma deranjeazahappy Nu nu-mi place, adica nu am nimic cu el, dar e antipatic rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Au fost n intrebari pe tema aceasta, sincer, sunt saturat, sictirit de asa ceva.
Voi nu v-ati plictisit sa puneti intrebari similare cu cele anterioare, pe bune?

| Bodo a răspuns:

Nu

| Bianca206 a răspuns:

Da, imi placehappy. Nu ma mai dau in vant dupa el, doar ca adevarul e ca are voce frumoasa. Si da, sunt tot felul' de rautati in legatura cu el, dar nu inteleg persoanele care nu se pot abtine sa nu le zica. gusturile nu se discuta, si din moment ce nu-ti place cineva nu cred ca e nevoie sa numesti persoana respectiva ca fiind " retard, gay" si toate cele.

| Andradaaaaa a răspuns:

Da ne place si mie si prietenelor si colegelor! si nu ne deranjaza intrebare pentru ca de asta e siteul! bafta muzici buna! stop manelelor muzioca buna are prioritate! si numa luati ca pe un fan asa de mare ca mie imi place doar cum canta! fundita!

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Da imi plc ca e dragut si canta wow.nu am cuvinte

| Mikaela_4263 a răspuns:

Imi placehappy tie?

| AnneMarriie a răspuns:

Da imi place big grin

| dony a răspuns:

Pe mine ma enerveaza...am scris si un articol despre asta pe blogul meu http://oglinda-lumii.blogspot.com/. daca o sa citesti aia o sa iti dai seama ce parere am despre acel pusti

*portia ta de veselie http://oglinda-lumii.blogspot.com/

| dony a răspuns:

Pe mine ma enerveaza...am scris si un articol despre asta pe blogul meu http://oglinda-lumii.blogspot.com/. daca o sa citesti aia o sa iti dai seama ce parere am despre acel pusti

| dony a răspuns:

E enervant...

*portia de ras http://oglinda-lumii.blogspot.com/

| dony a răspuns:

Ma enerveaza

| poiuiyhvb a răspuns:

E un flirtant absolut.
laughing)))))))))))))))))))))))).
dar imi place cum canta.

fundita?
:d

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Nu.Eu nu sunt genul de fata care e innebunita dupa orice star adolescentin. Dar trebuie sa recunosc ca Jonas Brothers sunt chiar draguti! Mai ales Nick

| unefillefrançaise explică:

Scuzati`ma ca am pus intrebarea asta dar nu stiam ca a mai fost postata happy

| unefillefrançaise explică:

Pai si mie imi place dar mnu chiar sa lesin cand vad vre`un video de`al lui laughing. Vocea e destul de draguta avand in vedere ca e foarte tanarhee hee si el mnu arata rau happy

| alexandratudor15 a răspuns:

Dap imi place
e dragut
are o vaoce super
pare de gasca
e totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador:X:X

| ted a răspuns:

Deloc.

| alexya09 a răspuns:

Eu il ador pe justin bieber mai ales mel baby