| LarissaMouse a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu ce aveti cu Justin Bieber? De ce zic toti ca e gay? Si daca ar fi, ce? Cu ce ne deranjeaza pe noi? Adica daca asa s-a nascut nu e vina lui... Funda happy

Răspuns Câştigător
| doinitza94 a răspuns:

Mie una imi este indiferent.Nu sunt topita dupa el si nu ma arunc de la etaj pentru el,cum o fac multe fane de ale lui happy
Ma lasa rece...
Nu stiu cum este posibil sa urasti o persoana pe care probabil nu ai vazut-o niciodata in realitate,daramite sa o cunosti! Acei care sustin sus si tare ca il urasc au o problema cu ei insisi, sunt niste complexati probabil, pentru ca nu ai cum sa urasti o persoana necunoscuta.
Lume, vedeti-va de ale voastre si veti fi fericiti, caci daca fiecare va urmari ce face altul isi va pierde vremea si viata va trece pe alaturi happy

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sunt niste tampiti cei care il urasc, nu i-au facut absolut nimic! nici nu sunt fortati sa-i asculte melodiile. Nu stiu de ce tot fac din astea, cae urat e prost e nu stiu cum, ca mai urat si mai prostca cei care comenteaza nu cred ca e. Eu una nu am nimic cu el pentru ca nu mi-a facut absolut NIMIC! nu stiu de ce se baga atata in seama, sunt doar niste idioti.

| AnonimaOk a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Justin Bieber e un tip care cica a invatat sa cante si le place chestia asta fetelor care na sunt moarte dupa el dar nu inteleg ce are asa special. Nu cred ca putem discuta despre un om ca e bun, ca e rau, ca e nu stiu cum pana nu il cunoastem cu adevarat. Eu nu ascult muzica aceasta pentru ca nu il place, insa nu il jignesc. Poate fi un om oribil sau minunat noi nu putem afla asta din reviste sau de pe net, unde sunt numai zvonuri nefondate. Presa la urcat pe podiumul celebritatilor iar acum e doar o marioneta acest Bieber... Nu putem sa ne dam cu parerea asa despre om fara sa stim macar un lucru fondat despre el si viata lui si modul lui de a fi.

| LarissaMouse explică (pentru AnonimaOk):

Eu cred ca talentul de a canta in combinatie cu aspectul fizic au creeat aceasta,, nebunie Bieber''.Mie sincer imi place si cum arata si cum canta.Nu ascult melodiile lui, dar are o voce frumoasa.

| Denisadraguta a răspuns:

Sunt de acord cu tine.Ce aveti toti cu el? De ce va place sa va luati dupa zvonuri tampite? Pai dragi mei aia care au scos zvonurile sunt invidiosi sau nu au ce mai scoate ca sa se afle ei in treaba.si in orice caz ce daca este asa.Nu este vina lui, nu este vina nimanui daca chiar ar fi gay.Doar ca voi nu aveti ce face si va bagati ca prosti ce sunteti in seama!

| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Dar nu e gay.
Oamenii sunt rai, sunt fustrati, isi doresc sa fie ca el si nu au cum, de aceea este mai usor sa arunce cu vorbe goale.
Unii oameni sunt ca si vulpea, care daca nu ajung la struguri spune ca sunt acrii.
Pa, pa.

| Numero1 a răspuns:

Eu unul nu am nimic cu tipul dar nu suport sa vad numarul de admiratori si de idioti care se cearta peste tot pentru un pripas, si cred ca toti sunt asa, popularitatea lui a crescutin prostie, si de aici apare ura si jignirile (faptul ca toti il fac gay) bine nu ca n-ar fi adevarat la ce fata are (deloc mascul, zici ca-i fata sau vreun traverstit).Tu o sa poti sa ne acuzi de invidie dar e pur si simplu ura pentru cineva care nu merita tot ce are.
P.S daca toti spun ca e gay inseamna ca asa e...sti vorba aia ''gura poprului'' nu minte niciodata sau parca era graiul, oricum eu sunt de partea multimii, jos Bieber!