| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Am scos piesă, vreau o părere
https://youtu.be/GLYHV-38CCk

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Trap cu autotune. Tipic. Versurile din prima strofă par să aibă ceva potențial, în rest totul are legătură doar cu bani,femei și dușmani. Mix-master-ul este destul de ok,autotune-ul este folosit și el cu măsură, dar mai trebuie lucrat la versuri și la felul în care le pui pe beat. De exemplu, refrenul e cam anost. Nu știu dacă vrei să transmiți un mesaj prin melodia asta sau doar ai pus niste versuri ca să existe, dar dacă te-ai orienta altfel, ar ieși ceva mai bun de atât. Spor!

| nyoentox2002 explică (pentru literallythesamebruh):

Trap cu autotune de 70% de la waves, nu imi place sa il folosesc la maxim!
Versurile alea mi-au venit direct, na ca intai caut beat si pe el pun versurile, dar cu timpul mai evoluez!