| VioSva a întrebat:

Salutare lume! Am inceput acum ceva timp sa cant la chitara. Am o Hora Laura [clasica], si as dori sa imi cumpar o chitara acustica. Imi puteti recomanda o acustica buna pana in 300-350 de lei? Daca se poate sa fie si la pachet cu o husa. Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| SuntUrâtCuSpumeLaGură a răspuns:

Mai strânge măcar pentru un epiphone dr-100, și eu am făcut prostia să îmi iau prima oară o acustică de "începători", dar chiar nu merită.
Și epiphone-ul ăsta tot de începători este, dar cel puțin nu e o petardă de chitară cu acțiunea de 5 cm.