| MansaniGino a întrebat:

Salutare, nu găsesc o manea veche de la băieți de la TNT din anul 2000, am doar doua melodii cu ei și am mai găsit din filmarea mea de la ziua mea când am făcut 14 ani.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Sigur era vorba de manele si de baieti in trupa?
Eu stiu o trupa TNT din trecut si cantau muzica pop, iar in trupa erau 3 fete >> https://ro.wikipedia.org/wiki/TNT_(forma%C8%9Bie)

Cu siguranta la ceea ce faci tu referire este posibil sa fi fost o compilatie sau un album sau orice altceva de manele dar nu o trupa inregistrata la OSIM sub numele asta!