| KingMitchel a întrebat:

O fetita de 9 ani vrea sa dea auditie pentru corul scolii si m-a rugat sa ii aleg un cantec. Dar singurele melodii care imi vin in minte sunt de dragoste. Aveti idei? Merci mult!

3 răspunsuri:
| Adelina16 a răspuns:

Un cantec? Poate canta unul pop? Daca da, spune-i sa incerce Call me maybe... Sau trebuie romanesc? Hmmm,;-? Stiu. Cel mai potrivit ar fi sa cante ceva ce canta cineva de varsta ei... Deci, spune-i sa incerce sa cante un cantec de-al Cleopatrei Stratan. Sa incerce Ghita, Cleo era de varsta ei cand l-a cantat. + ca este si pentru copii si e distractiv.

| KingMitchel explică (pentru Adelina16):

Multumesc, ii voi spune!

| Adelina16 a răspuns (pentru KingMitchel):

Bine, dar imi puteti da si funda? :*