| StrugariuHoria a întrebat:

Salutare, știe cineva cine a compus/cum se numește melodia din creditele de la introducerea filmului BD în alertă?

Melodia începe pe la minutul 2:55 și am văzut că, printre credite, se menționează de Ion Critinoiu și Mihai Dumbravă însă nu am putut da nicicum de melodie în sine, dacă există individuală sau a fost special creată pentru film.

Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~nu am putut da nicicum de melodie în sine, dacă există individuală ~

in cazul ăsta se constituie ca și coloana sonoră exclusivă a filmului