| Sigmund a întrebat:

Ştiţi care sunt cântecele mădălinei manole de pe noul ei album O9 Mădălina Manole? Dacăp ştiţi şi un site de unde le pot descărca e foarte bine.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Mai bine fugi si cumpara-i albumul daca tot vrei sa-i asculti melodiile. Daca astia spun ca din lipsa de promovare a albumului s-a sinucis [ ceea ce e o prostie] ar cam fi cazul sa nu mai luam de pe nethappy

Oricum... acum, de cand a murit toti sunt fani si ii vor melodiile.
Pana acu. m-as mira daca se mai gandea careva la earolling on the floor))
Eu nu am fost fan nici inainte sa moara, nu o ascultam deloc dar sunt si acum asa. nu ca altii care au devenit brusc obsedati : *vaaaiii! vreau melodiiiiileeee rolling on the floor* ma rog rolling on the floor