| TheXFactor a întrebat:

Astazi mi-am luat o chitara marca Ibanez,destul de buna dupa spusele instructorului meu de chitara, numai ca acum seara cand ma jucam putin cu ea, a pocnit o coarda.Se poate repara? Funda

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

Da se repara o inlocuiesti cu alta cred ca ar fi trebuit sa iti iei un set de corzi de rezerva pentru astfel de accidente cand ai cumparat chitara.

2 răspunsuri:
| justme9 a răspuns:

Buna nu poti sa repari coarda dar o poti inlocui du-te la magazinul de unde ti-ai luat si cumparati un set de corzi

| IonutFrt a răspuns:

Da, se poate repara, dar nu stiu sigur unde! Intereseaza-te! Asa mi s-a intamplat si mie, noroc ca nu era a mea laughing! Deci stai linistit.