| myHappyDay a întrebat:

Cum se numeste cantecul cu care incepe Hiiro no kakera? De ce nu exista ep 14 sau sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna, Nee - Fujita Maiko si uite si un link http://www.youtube.com/watch?v=5w8mWGbak4A,din cate am inteles ep. 13 e finalul. sper ca te-am ajutat.

| myHappyDay explică (pentru ςгเรtเภยкค):

Mersi mult! A doua intrebare am pus-o deaorece mi s-a parut ca se termina prea asa...nu stiu de parca ar urma sigur ceva, adica stiu ca multe anime-uri lasa un fel de mister pentru urmaritori dar mi s-a parut prea misterios de data asta. Oricum mersi mult pentru raspuns! Nici nu mai stiu de cand e postata intrebarea!

1 răspuns: