| proastalenesa a întrebat:

Salutare,TPU! Mă poate ajuta cineva cu numele melodiei din reclama la filmele pe TVR1? Versurile sunt cam aşa: " I hold you tight,I have already told you that... Just trust me". Am căutat pe Google, dar fără succes.

Mulţumeschappy

Răspuns Câştigător
| Niculae_Raluca_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C0FcXtCe1pg Carlo Pignataro - Just trust me

| proastalenesa explică (pentru Niculae_Raluca_1993):

Deci a apărut, în sfârşit, pe YouTube! Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Daca ai cautat versurile pe google si nu ai gasit, s-ar putea sa fie o melodie special facuta pentru asta.

| viktor27oct a răspuns:

Compozitori Icardi, Brown Just Trust me. Din pacate nu e o melodie intrata pe piata si e folosita de TVR ...mai multe detalii aici > http://www.proudmusiclibrary.com/......ust-me.php