| Sevastian10 a întrebat:

Sistemul audio Logitech 5.1 Z506 merge daca nu este conectat la PC?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Da, functioneaza, problema este ca nu se aude nimic, trebuie conectat la o sursa de sunet gen televizor, console, pc. Nu are radio sau sd-card daca asta intrebi.

| Sevastian10 explică (pentru Ironwin):

Eu vreau sa-l cumpar pentru clasa...si sa-l pun la un telefon...nu merge, nu?

| Ironwin a răspuns (pentru Sevastian10):

Ba da, merge, ai nevoie doar de un cablu si gata ai rezolvat. De obicei cablurile sunt in cutie.

| Sevastian10 explică (pentru Ironwin):

Am si eu sistemul asta acasa...doar ca imi e greu sa-l scot de dupa birou, sa scot toate firele si etc.....mersi mult