| andreea1baratiu a întrebat:

Spotify da play la o alta piesa în loc de cea pe care o aleg sa o ascult. Am auzit ca si alții au problema asta, se întâmplă dacă nu ai Spotify Premium, exista vreo alta soluție daca nu vreau premium?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pe pc nu face asta! Mi-am creat o lista cu piese preferate si o ascult cand vreau fara sa redea alte piese in afara de cea din lista mea! Dar cand s-a terminat lista atunci continua sa redea piese asemanatoare ca cele din lista mea ceea ce apreciez foarte mult happy