| Woobitz a întrebat:

Spuneti daca aceasta muzica este "amazing" :D
http://www.youtube.com/watch?v=YBr5ogGDfOs&feature=relat ed
eu unu o ador (vreau sa vad raspunsurile voastre sincere)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spun că băieții nu ar trebui să asculte ceva mai mieros, mai trist, dar ce ai dat tu, e de-a dreptul. yach, gay.
Sună aiurea ori nu-mi place, pentru mine e tot aia.
Mi-ai cerut părerea, ti-am spus-o. Voi așteptați să vă pupe cum vreți voi, la paștele calului băiete.

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Toate cele trei link-uri postate de tine sunt niste gunoaie.

| Trolli a răspuns:

Nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din toate țările și limbile lumii, altceva nu ai găsit. Sună aiurea plus că nu știu ce spune.
Și mai ești și băiat, uuu.

| Woobitz explică (pentru anonim_4396):

Frate si u vroiai sa ascult melodii gen: bug mafia? alea suna ca... si in + nu sunt un gangster ca alti sunt mai sentimental si in + imi plac foarte mult animeurile

| Høst a răspuns:

Nu.

| BeetweenUs a răspuns:

Eww

| Woobitz explică:

Si daca sunt baiat nu pot asculta melodii din astea? si un + puteai spune nu imi place nu ca suna aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woobitz):

Nu spun că băieții nu ar trebui să asculte ceva mai mieros, mai trist, dar ce ai dat tu, e de-a dreptul. yach, gay.
Sună aiurea ori nu-mi place, pentru mine e tot aia.
Mi-ai cerut părerea, ti-am spus-o. Voi așteptați să vă pupe cum vreți voi, la paștele calului băiete.

| Woobitz explică:

Scuze vroiam sa o postez pe aceasta big grin

| Woobitz explică:

Nah da mel asta merge? :D ca de obicei din astea ascult aia de sus am pus-o sa vad ce cred oameni despre anime songs. :P
http://www.youtube.com/watch?v=9mE4zXw6NaY

| marian9313 a răspuns:

Deci asa ceva nu as asculta nici daca m-ai taie cu securealaughing. Asculta frate house, electro, dance, pop etc.Astea frate sa nu poti sta intr-un loclaughing.

| Polaris a răspuns (pentru marian9313):

Și dacă nu-mi place "house, electro, dance, pop"?

| marian9313 a răspuns (pentru Polaris):

Hmmm pai daca nu iti place house,electro,dance, pop... poate o sa-ti placa pop, dance, electro, houselaughing))