| Ciobanasu_Cristina_1993 a întrebat:

Spuneti-mi acum ce muzica va place din pariu cu viata va pup pa

3 răspunsuri:
| Aneke a răspuns:

Tipii aia sunt niste ratati.Ma enerveaza la culme cu fitele lor, macar daca ar fi in stare sa scoata niste melodii bune.Dar nu sunt, ei iau melodii de la cantareti geniali si le transforma in cacatu*i comerciale.
Cand vad ca sunt persoane care ii apreciaza imi piere si cel mai mic chef de viata.

| Madycu a răspuns:

Impossible, my first mystake, am invatat sa lupt, ploaia mea. funda?

| Dairaa a răspuns:

Toate melodiile lor sunt frumoase, chiar daca majoritatea nu sunt melodiile lor originale