| xCookiieMonster a întrebat:

Ce baiat din Pariu cu viata va place? dau funda daca imi spuneti si de ce.

Răspuns Câştigător
| adda004 a răspuns:

Mie imi place de Vlad deoarece este un baiat cu bun simt.Multi din "Pariu cu viata" care canta nu se pricep asa de bine cum se pricepe el (parerea mea). Adica cu toate ca are 18 ani arata cca are o experienta dubla cat varsta lui.Imi mai place la el faptul ca poate canta la chitara, ceea ce ii pune in valoare vocea foarte mult. sper ca te-am ajutat:*

| Carlene a răspuns (pentru adda004):

La Vlad ma gandeam si eu...

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vlad mi se pare perfect din toate punctele de vedere :X
E frumos, e talentat, voce are, canta la chitara, are sarm, este curajos(cel putin in film) si are ceva ce te atrage love struck
Imi place mult cum se comporta in film... fata de ''frumusetea'' aia de Cristi!

| xCookiieMonster explică:

De fapt adda004 a castigat scuze

| Rebbbeca a răspuns:

Dima...este un baiat extraordinar.Accentul lui este extraordinar si a iubit-o pe Monica...Doar ca ea nu l-a putut ierta. Ii este devotat Sarei, este inteligent, simpatic, are o voce foarte frumoasa happy

| kathgilbert a răspuns:

Cristi, pentru ca e ironic, uneori rautacios, are acea alura de bad boy care innebuneste fetele, dar este carismatic si frumos si are un suflet bun(icel). Si canta frumos, desi daca vine vorba de voce... atunci Dima happy. Dar Cristi e preferatul meu.

| mat31new a răspuns:

Exact, asa ma gandeam si eu.

| JustMe69 a răspuns:

Imi plac toti, dar Andrei mi se pare cel mai tare:este destept, constiincios, are o voce superba, cand isi propune ceva nu se lasa pana nu castiga... o iubeste mult pe Ioana, este un compozitot foarte bun si este chiar foarte curasos(a intrat in liceu in ciuda tatalui lui Razvan care putea sa-l omoare), l-a putut convinge intr-un moment pe tatal lui Razvan ca el este devotat pentru armata si in cele din urma dupa ce Raluca a fost impuscata el a sarit sa-i ia pistolul din mana tatalui lui Razvan...AS SPUNE MAI MULTE DAR CRED CA ESTE DE AJUNS..MERIT FUNDA?

| xCookiieMonster explică (pentru JustMe69):

Scuze dar deja am dat funda. dar ai fii a doua la funda ..si de aceea iti dau un vot folositor.:X scuze

| NevastuicAaA a răspuns:

De nici unu straight face
Pentru ca nu sunt gay rolling on the floor

| 000Diddy000 a răspuns:

Andrei... pentru ca e sincer, dulce, inteligent, simpatic, ii este foarte devotat Ioanei, ar face orice sa nu o raneasca si sa nu o piarda

| Iubibila01 a răspuns:

Imi place foarte mult de Vlad, pentru ca este un baiat sincer, devotat tine la Anca si nu vrea sa o raneasca. funda te rog :X

| xCookiieMonster explică (pentru Iubibila01):

AdaLorena : ai castigat si mie imi place la nebunie de Vlad :X:X:X il iubesc :X::X

| dianaely a răspuns:

Mie imi place si de andrei dar si de Vlad mai mult pe Vlad pentru ca e un om puternic rezista la violenta sincer nu e gelos si imi place cum arata! tie de cine iti place!

| DouăPuncteParanteză a răspuns:

Dima... E cel mai sincer si nu a vrut sa piarda copilu` care la avut cu Monika aceea intamplare a fost doar din gelozie.La Dima imi place vocea, parul, comportamentul..etc.

| arianadea a răspuns:

Dima pentru ca e super frumos si talentat love struck