| Forev3rAlone a întrebat:

Spuneti-mi si mie nume de melodii noi lente, cantate de fete, in engleza.
Caut o melodie.
Vocea fetei este asemanatoare cu cea a Helenei care canta cu Arash si putin cu cea a solistei de la Blaxy Girls.
Melodia este lenta, cu pian, iar cand se face o pauza de voce se aude pianul si niste rasete.

6 răspunsuri:
| Forev3rAlone explică (pentru VeeaVex):

Nu, vocea este asemanatoare cu cea a Helenei dar nu este ea.In plus, melodia este cantata doar de o fata, atat.A fost data astazi la Kiss fm pe la ora 1 jumatate.

| VeeaVex a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Emily Sande
Read All About It?

| Zecheru a răspuns:

Vreu melodii in engleza