| bughy_1229 a întrebat:

Spuneti topul dintre cele mai frumoase artiste dintre urmatoarele:
selena gomez
rihanna
miley cyrus
kety perry
lady gaga
beyonce
ciara
shakira
cheryl cole
demi lovato

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De unde să încep... nici una.

| AnaisC a răspuns:

Artiste? Artiste?raised eyebrowsARTISTE?straight facepacate de natia asta

| Radioactive a răspuns:

Cred că ne-am prins de cei vroiai să spui prin TOP. Mie mi se par frumoase doar Cheryl Cole, Beyonce şi Shakira...Şi e ''Katy''. Şi ştiam că numele de persoane se scriu cu majusculă!

| By3nkutzza a răspuns:

Rihanna

| bughy_1229 explică:

Ma spuneti topu adica 1...
2...
3.
si etc

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Lady gaga, katty perry, cheryl cole, shakira, ciara, selena gomez, beyonce, demi lovato, miley cyru... funda pls

| AdiDassler a răspuns:

Cheryl cole :X

| alexralu34 a răspuns:

Gici care Lady gaga pe primul,rihanna,katy,selena,miley,beyonce,cheryl cole, shakira, demi lovato, ciara simai e jessie si si un pic britney.

| ninaelenadobrev a răspuns:

1.demi lovato, 2.selena gomez, 3.cheryl cole, 4.miley cyrus, 5.shakira,6.katy perry, 7.rihanna,8.beyonce,9.ciara,10 lady gaga dar asta e doar parerea mea