| fluturas a întrebat:

Stie candva cum se numeste piesa din videoclipul http://www.youtube.com/watch?v=lPlJRS7OQmg? sau daca stiti alte piese asemanatoare ziceti-mi si mie plss :-* mersi mult :-*

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

RBD-Inalcanzable
si mie imi place piesa mult love strucklove strucklove strucklove struck si alte melodii: Ensename, Celestial, Atras de miwinking
pa pa!

7 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

E de la rebeldebig grin. Inalcanzable. pai ceva de genul. hmm tot de la ei para olvidarte de mi thinking sau cauta uhappy.au melodii frumhappy. :*

| Leea1234 a răspuns:

RBD - Inalcanzable

| nuamnuvreau a răspuns:

RBD-Inalcanzable

| andrreea a răspuns:

Rebelde-Inalcanzable

| andrreea a răspuns:

Adica :,, RBD-Inalcanzable''... e superba melodia:X

| ade_7333 a răspuns:

RBD - Inalcanzable love struck

| Zuzumic_4531 a răspuns:

RBD- Inalcanzable daca o vrei da-mi idul tau in mesaj priva si tio pot da eu :*