| SCOOBftw a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia asta sau cine o canta? Am inregistrat, stiu ca nu se aude foarte bine!
http://picosong.com/cRUg/

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu se intelege nimic din melodia care ai inregistrat-o in Shazam sau TrackID, n-am cum sa ti-o gasesc. Am incercat de 4-5 ori si n-a gasit.

| SCOOBftw explică (pentru dge18):

Am incercat si eu cu Shazam si n-am gasit nimic. Cred ca e in rusa, nu stiu sigur!

| dge18 a răspuns (pentru SCOOBftw):

Este o melodie veche ca parca am mai auzit-o pe undeva... dar numai tin minte cum se numea.