| mariomario a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din noua reclama orange? Va multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| smolnarkarina a răspuns:

Upside Down-Paloma Faith http://www.youtube.com/watch?v=yKIM3SkR45I

4 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Mama ce imi tai venele acum, ca tu ai castigat la loto, bravoo tie, dar vezi ca este 1 aprilie si sa nu fie o pacalealabig grin

| mihaa a răspuns:

Mariomario, kauta-ma pe afara okbig grin

| mariomario explică:

Multumesc miha dar dupa cum vezi am primit-o de la smolnarkarina, Sac-Sac.ha-ha-ha-ha-, azi 1 aprilie e ziua mea norocoasa am castigat la loto, nu mult dar important e ca am castigat... i'm happy

| mariomario explică:

Chiar e 1 aprilie nu ma intereseaza cine ma crede si cine nu e vb doar de 300 euro in fine bye-bye Mihaa