| Elisabeta1401 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste o melodie rock, difuzata recent, ce contine cuvinte multe si fara sens, denumiri de medicamente parca, lucruri fara legaturi intre ele? Este ceva cu paracetamol, raceala, boala...etc

2 răspunsuri:
| KimRyan a răspuns:

Ar fi Vama Veche - 17 ani... infinit, dar nu contine denumiri de medicamente, numai niste cuvinte, sa zicem fara legatura intre ele. Poate ai vrut sa amintesti de "somnifer", sau poate nu asta e melodia. Dar ascult-o. happy

| Elisabeta1401 explică (pentru KimRyan):

Multumesc pentru raspuns, insa nu e melodia pe care o caut...happy