| daffyduckk a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de cd-uri sau postere cu idoli kpop? Am incercat pe kpop twon si ebay si nu am putut cumpara. Nu stiti un alt site? Sau vreun magazin in Ploiesti de unde pot cumpara lucruri de acest gen? insigne, tricouri, jucarii legate de kpop? xD

Răspuns Câştigător
| daffyduckk explică (pentru KimEunHee):

Mersi mult and...oh, oh JJ, oh, they're too cute~ =3

| KimEunHee a răspuns (pentru daffyduckk):

Stiu big grin si nu ai pentru ce happy Ca pont: pe soompi sunt mai ieftinewinking Insa sunt doar albume. Pe yesasia sunt mai multe. Ma bucur ca mai intalnesc un fan kpop ^^ Daca vrei sa vorbim mai mult id-ul meu e ellycalance.