| EgyptianMaster a întrebat:

Stie cineva numele dansatoarei in alb? Intreb pentru un prieten, desigur.
https://youtu.be/JfxIxiMTfUs?si=bkEkMsvOMrVxVYmA

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Hai ca ai dat o piesa pe gustul meu laughing
negreasa aia e 'importata' de pe undeva de prin afara, dar frumusica fata, apare in mai multe clipuri dar doar la "balurul" asta, asa isi zice el balaurul
poti sa il intrebi direct pe Fantastick pe youtubeul lui sau pe Facebook personal, stiu ca sta mult pe social media

omul asta e singurul manelist-rapper care imi placea in trecut, pentru prostiile pe care le zice asumat, un tampit dar in sens bun!

am ascultat mult piesele lui in adolescenta pe la bairamuri, erau faine, desi negativele pieselor majoritatea sunt furate, ca si linie melodica ma refer
eu nu am fost ca desteptii astia care se dau aici ceea ce nu sunt si isi reneaga mereu trecutul! ei zic ca l-au ascultat toata viata doar pe Johann Bach sau Beethoven, eu am ascultat tot ce am putut si mi-a placut, de la manele la muzica culta, tot ce mi-a dat o stare buna, vibe!
Ca actual am repulsie pentru manele, trap sau trapo-manele este altceva, insa nu ma dau ceea ce nu sunt si nu ma dau 'impresar' si arogant ca unii de aici care sunt mari oameni de cultura (cu 2 carti citite toate viata lor), mari culti cand de fapt ei au 10 clase sau facultati terminate cu bani si spagi la profesori, dar sunt culti de altfel, cand le zici de manele rad sau te iau in raswinking