| Andrei_Adrian_1992 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi melodia aceea de suspans (cand trebuia sa se deschida usa) din emisiunea iarta-ma? dau funda celui care ma poate ajuta (dau 2-3-4-5 funde numa sa ma ajute)

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu titlul sau autorul compozitiei, dar, daca te referi la conoana sonora care a fost de la inceputurile emisiunii "Iarta-ma", pot sa-ti spun ca am descoperit-o, intamplator si surprinzator, intr-un film despre viata lui Iisus. E un punct slab de plecare, dar, daca te documentezi pe subiect si ai acces la filmele religioase (versiunile existente), o vei putea audia acolo si poate afli si cum se numeste si cine a compus-o. Si mie imi place coloana sonora si o doresc in arhiva personala. Ca scurtatura, poti cere detalii, prin relatii clienti, la Televiziunea Romana, dar, daca e coproductie, cu siguranta vei fi indrumat spre compania care a importat-o in Romania (Prime Time World Broadcast), de unde am convingerea ca nu vei primi mare ajutor. Dar tu poti incerca! Eu doar te-am indrumat, dupa posibilitati. happy

| Andrei_Adrian_1992 explică (pentru dannyel86):

Mersi de sfaturi, dar nu cred ca voi ajunge asa departe cu cautarile... nu gasesc macar o emisiune completa inregistrata sa o iau de acolo... straight face asta este

| dannyel86 a răspuns (pentru Andrei_Adrian_1992):

Da, si eu speram sa o gasesc tot pe net, macar momentul de suspans, mentionat de tine. Sunt oameni care, din dorinta de a aparea pe net, publica inregistrari din emisiuni vechi la care au participat ca si invitati. E un avantaj de care trebuie profitat, pentru a pastra cateva imagini din aria divertismentului de altadata.