| anonim_4396 a întrebat:

Stii sa canti la vreun instrument? Sau ai voce?

16 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Chitară.

| RockNbeer a răspuns:

Da,chitara bass si electrica, am incercat si tobe dar nu ma prea fascineaza.
Cant si voce, dar mai rar.

| PunkyA a răspuns:

Voce nu prea am( dar totusi cant nonstop...) si nici nu stiu sa cant la vreun instrument( stiu totusi cateva acorduri la chitara). In schimb mie imi place sa scriu versuri.

| McBoy a răspuns:

Da, cant rap big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una, nici alta. Dar al naibii sa fiu ca nu parasesc lumea asta pana nu invat sa cant macar la un pian(ba chiar imi si cumpar)! laughing Cand va urma o perioada mai libera pentru mine, probabil la pensie, eu stiu, sigur ma voi ocupa de asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.virtualpiano.net/
Eu nu parasesc lumea pana nu invat sa cant la chitara;)) am sa cant in Rai sa nu ma plictisesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu deja ma visez facand soundtrack-uri pentru filme romanesti, ca nu prea au rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci ia-ti un tambal laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta sa crezi tu, in rai o sa canti numai la harpa, daca te prinde nea Petrica cu balalaica dupa tine iti da un sut in moalele fundului de ajungi la portile iadului unde vei fi primita cu garda de onoare

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu voi canta la chitara ca voi fi un inger mai special, cu aripi negre-albastruiwinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca o sa am relatii sus-pusebatting eyelashes

| fadnox a răspuns:

La fluier (in re, dupa ureche)
ma angajezi?

| Aneurysm a răspuns:

Sunt mai afon decât o sirenă moartă. Dar ştiu să cânt la chitară...

| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu. Nu.
Vrei să-ţi faci vreo trupă? smug

| anonim_4396 explică (pentru Zeflemitoarea):

Vreau sa-mi fac o trupa de mariachi sa cantam la inmormantari laughing Tu omori oameni eu ma duc cu trupa sa cantam, strangem bani, plantam bombe pe tot globul pamantesc, ne urcam intr-o racheta, decolam, cand ajungem in spatiu, aruncam planeta in aer, bem sampanie, ascultam rock si privim artificiile.

| SkizoMetal a răspuns:

Am voce, cred. - viaţa reală
Ştiu să cânt la chitară electrică, acustică, la trombon, tubă, flaut, tobe, pian, vioară, chitară bass şi ştiu să apăs pe butoane. - pură fantezie.
Mna, chiar am voce şi ştiu să apăs pe butoane. Adică, taste. Că stau pe mess toată ziua. laughing