| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva melodii romanesti vechi dar faine?
Prin vechi vreau sa zic din perioada 1990-2010. Nu imi trebuiesc asa multe, imi ajunge si una sau 2, maxim vreo 5-7. Sa fie un pic mai energice.

10 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, iti las aici un playlist cu hit-urile perioadei 90-00
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Anarhie a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Jumate din ele le stiu si eu, iar restul nu prea ma fascineaza avand in vedere cine le canta... dar mersi oricum big grin

| Paulvasile10 a răspuns:

Akcent-my passion
Andreea Banica-love in brasil
Elena gheorghe-disco romancing
CRBL-romanul nu are noroc
Alexandra stan-mr.saxobeat

| Anarhie a răspuns (pentru Paulvasile10):

Le stiu deja pe astea. big grin

| Paulvasile10 a răspuns (pentru Anarhie):

Pai altele nu prea sunt cine stie ce happy

| anonim_4396 explică (pentru Paulvasile10):

Mda, asa e, nu prea imi place muzica facuta de romani, in general ascult muzica din alte tari.
Dar dadusem pe un post de muzica si auzisem o melodie romaneasca foarte faina din anii 90, era ceva Techno, House sau Drum and Bass care chiar mi-a captat interesul, ma rog se faceau ceva melodii de genul pe atunci, iar prin 2005-2010 chiar ajunsesera sa fie la moda genul acele de melodii. Dar acuma toate-s naspa, numai melodii prost lucrate se fac in tara asta mai nou.

| MabelSmileyForYou a răspuns:

Pai iti dau una:
Smiley feat. Uzzi-In lipsa mea.
E din 2007 si inca o ascult!