| cristianorudi7 a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia de la antena 1 de la reclama? cred ca atunci cand ia publicitate incepe si le arata pe alea 5 fete, e o melodie da-dam accente groase daca ma intelegeti. ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place dar se pare ca are dreptate iulika, poate e facuta special de ei!

| Iulika_9615 a răspuns:

Da stiu si mie imi place dar este o melodie originala pe care au facut-o special pentru reclama nu cred ca o gasesti pe you tube sau trilulilu totusi noroc! funda?