| Anca a întrebat:

Stiti cumva care Diana e iubita lui Connect-R? Canta si ea? Sau cine e? Ca tot vorbeste de ea.

Răspuns Câştigător
| morenaRox a răspuns:

Diana Georgescu se numeste iubita lui Connect-R si a facut parte din videoclipul acestuia Burning Love. Cred ca este model :p

4 răspunsuri:
| Anca explică:

A cantat aseara intr-un club din Tm. Profesionisti cu adevarat. Au facut show! Si trupa lui de dansatori ...no comment happy
NU prea eram fana, dar acum mi-am schimbat parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana e jurnalista! Nu canta. da, e adevarat ca a aparut in clipul de la BURNING LOVE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana Georgescu o cheama, este jurnalista si este din Videle, Teleorman...cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un telefon iti spun eu mai multe...