| Ioana22B a întrebat:

Stiti cumva ce piese si cantareti vor participa anul acesta la Eurovision Song Contest pentru Romania?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Inca nu s-a definitivat cine.De abia s-a incheiat perioada de inscriere la concurs, pe 6 feb.se posteaza piesele pe site, apoi pe 6 martie se desfasoara selectia nationala.

| Braveheart30 a răspuns:

Frate, esti nebun? cum sa fie mah pe 6 martie selectia nationala? pai eu stiam ca incepand cu 28 ianuarie se incepe selectia nationala, nu? daca e asa cum zici u, atunci eu nu mai pot rezista, abia astept sa vad selectie! sper sa ne reprezinet Connect-R!