| rlr09 a întrebat:

Ce loc credeti ca vom lua anul acesta la Eurovision Song Contest cu Mandinga- Zaleilah?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai știut că întrebarea ta e de tip "Mă voi căsători cu X?".

Da, nici eu...

| Polaris a răspuns:

Cum cartoful mă-si a ajuns melodia la Eurovision?!

| DarQueen a răspuns:

Piesa se vrea favorită în multe țări, și am avea șanse mari la primele 3 locuri, dar, deja am fost sabotați în semifinală, Elena e o adevărată amenințare pentru Eurovision, plus că a fost desemnată cea mai sexy prezență de anul acesta de la Eurovision, ceea ce e o bilă albă, dar și una neagră, totodată.
Eu îi dau șanse, să sperăm că nu o să ne dezamăgească.
happy

| rebelmonk a răspuns (pentru DarQueen):

E o diferenta de la cer la pamant venind vorba de melodia ei inregistrata in studio si cea live se aude foarte prost.eu zic ca bulgaria are sanse mai multe cu aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=VurCPgXrkdg

| DarQueen a răspuns (pentru rebelmonk):

Serios? happy
Nu a intrat în finală, era de așteptat.„Inna" de Bulgaria.

| Cristianne a răspuns:

Melodia e la fel de nașpa ca și aia care o cântă.

| Sharlyzz a răspuns:

Chiar am urmarit cu interes Eurovisionul ....am auzit ca melodia e favorita dar, sincer, nu prea sunt convinsa de vocea Elenei. Tin cu Romania dar consider ca nu ar fi corect sa iesim pe primul loc.Mi-a placut la nebunie Suedia, Danemarca, Rusia a fost amuzanta, deci mai sunt piese bune.Asa,deci,sa iti raspund la intrebare...cred ca Romania va primi locul 5.happy

| Elena97M a răspuns:

Nu se stie niciodata insa ca o predictie intra in Top 10.

| LittleMønster a răspuns:

Sper sa nu castige, a cantat mega nasol live.