| Roxana6277 a întrebat:

Stiti vreo formatie Kpop, jpop sau cv de genul asta care sa cante numai in engleza?

Răspuns Câştigător
| PauLiik a răspuns:

Girl`s Generation!

7 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Buna!:)
Lee Alexander, nu stiu daca ai auzit de el, a facut parte din formatia U-Kiss.Ar trebui sa-l asculti:) Canta foarte frumos.
http://www.youtube.com/watch?v=P6OB4Y0Udzs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=X1bXBWnWvXQ

| JungHaYo a răspuns (pentru AlexiaD):

Pacat ca s-a despartit de trupa, nu?

| AlexiaD a răspuns (pentru JungHaYo):

Mare pacate.Chiar imi placeau Alexander si Kibum. Dar imi special Alexander.Era membrul meu favorit.

| amfibianx a răspuns:

2NE1 canta si in engleza si in coreeana. sper sa iti palca

| Roxana6277 explică (pentru amfibianx):

As fi vrut o formatie care canta numai in engleza. nu si in coreana caci stiu multe formatii kpop care canta si in coreeana, dar mi-ar placea sa si inteleg cv cand ascult melodia.

| amfibianx a răspuns:

*placa...sorry

| 초Yura a răspuns:

Boa..Mai canta doar in engleza...Nu e o formatia. dar mna. D:... Exemplu :"Eat you up" ^^