| Daniela_3940 a întrebat:

Sunt o fana si a muzicii de manele, sa dorii sa-mi spuneti cei de facut sau cui sa ma adresez, in prealabil cu macar un post de manele la radio, intamplator dupa 12 noaptea am prins dar dimineata nu l-am mai prins deloc acel post de manele. Astept raspunsul dumneavoastra si va multumesc anticipat

1 răspuns:
| AndutzaAndu a răspuns:

"Muzicii de manele"? Mă rog.
Te sfătuiesc să nu te apuci de manele, poate peste vreo lună ne trezim cu alt specimen: Daniela Manelista straight face.